• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Бюджетним організаціям дозволили заповнювати вакантні посади і встановлювати доплати працівникам

Бюджетним організаціям дозволили заповнювати вакантні посади і встановлювати доплати працівникам

8 травня 2014 135
З 7 травня 2014 року уряд зняв деякі із суворих фінансових обмежень для бюджетників, введені у березні з метою економії державних коштів.

Два місяці тому уряд схвалив низку заходів щодо економії державних коштів. Було введено чимало обмежень для органів державної влади, підприємств, установ та організацій, що використовують кошти державного бюджету (постанова Кабінету Міністрів України «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 01.03.2014 № 65, набрала чинності 12 березня 2014 року).

За місяць деякі обмеження було скасовано. Так, 17 квітня 2014 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пунктів 2 і 15 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65» від 23.03.2014 № 99, якою було дозволено заповнення вакантних посад в органах внутрішніх справ, Національній гвардії, Держприкордонслужбі, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів III і IV рівня акредитації.

Нарешті — ще одне полегшення для бюджетної сфери.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65» від 23.04.2014 № 128, що набрала чинності 07.05.2014, дозволено встановлювати доплати за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, лікарям, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою і професіоналам з вищою немедичною освітою та науковим працівникам, що допущені до медичної діяльності, вихователям, помічникам вихователів, учителям, майстрам виробничого навчання, викладачам професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Найважливіше, що дозволено заповнювати вакантні посади — за умови забезпечення у повному обсязі у межах затвердженого фонду оплати праці усіх обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору