Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Відновлено призов на строкову військову службу

  • 8 травня 2014
  • 178

Указом в.о. Президента України «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» від 01.05.2014 № 447/2014 внесено зміни до Указу Президента «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році» від 14.10.2013 № 562/2013 (далі — Указ Президента), які набули чинності з 1 травня 2014 року, і відновлено призов на строкову військову службу

До внесення останньої зміни Указом Президента було затверджено перехід до формування української армії на контрактних засадах, а на строкову військову службу у 2014 році мали призивати лише до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.

Відтепер відновлено призов на строкову військову службу і встановлено строки призову. Так, призвати на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України будуть придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

1) у травні - липні 2014 року;

2) у жовтні - листопаді 2014 року.

Звільнення в запас із Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби і мали найближчим часом повернутися додому, стане можливим не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації.

П. С.

У пригоді Вам неодмінно стане журнал «Бібліотека Кадровика», присвячений темі «Військовий облік з «нуля» та звільнення у зв’язку з призивом»

А ще зверніть увагу на ексклюзивний випуск КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для кадрової служби», що містить усі необхідні кадровій службі шаблони та зразки документів з питань мобілізації, військових зборів, призову на строкову військову службу, військового обліку та взаємодії з військовими комісаріатами.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю