Відновлено призов на строкову військову службу

8 травня 2014 166
Указом в.о. Президента України «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» від 01.05.2014 № 447/2014 внесено зміни до Указу Президента «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році» від 14.10.2013 № 562/2013 (далі — Указ Президента), які набули чинності з 1 травня 2014 року, і відновлено призов на строкову військову службу

До внесення останньої зміни Указом Президента було затверджено перехід до формування української армії на контрактних засадах, а на строкову військову службу у 2014 році мали призивати лише до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.

Відтепер відновлено призов на строкову військову службу і встановлено строки призову. Так, призвати на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України будуть придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

1) у травні - липні 2014 року;

2) у жовтні - листопаді 2014 року.

Звільнення в запас із Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби і мали найближчим часом повернутися додому, стане можливим не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації.

П. С.

У пригоді Вам неодмінно стане журнал «Бібліотека Кадровика», присвячений темі «Військовий облік з «нуля» та звільнення у зв’язку з призивом»

А ще зверніть увагу на ексклюзивний випуск КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для кадрової служби», що містить усі необхідні кадровій службі шаблони та зразки документів з питань мобілізації, військових зборів, призову на строкову військову службу, військового обліку та взаємодії з військовими комісаріатами.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору