Часткову мобілізацію продовжено ще на 45 днів

7 травня 2014 38
На початку травня сплинув 45-денний термін, на який в Україні було оголошено часткову мобілізацію (Указ В.О. Президента України «Про часткову мобілізацію» від 17 березня 2014 р. № 303). 6 травня 2014 року Верховна Рада затвердила новий Указ «Про часткову мобілізацію»

На початку травня сплинув 45-денний термін, на який в Україні було оголошено часткову мобілізацію (Указ В. О. Президента України «Про часткову мобілізацію» від 17 березня 2014 р. № 303). 6 травня 2014 року Верховна Рада затвердила новий Указ «Про часткову мобілізацію»

У зв'язку з різким ускладненням внутрішньополітичної обстановки у південних і  східних регіонах держави внаслідок подальшого втручання Російської Федерації у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в державі, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України Верховна Рада затвердила 6 травня новий Указ В. О. Президента України «Про часткову мобілізацію».

Мобілізація проводитиметься протягом 45 діб із дня набрання чинності цим Указом (тобто з 6 травня) — на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва.

Призов військовозобов'язаних, у тому числі резервістів, та поставку транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших військових формувань України здійснюватиметься в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву.

Місцевим органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування та із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності доручено організувати та забезпечити в установленому порядку:

1) своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини;

2) виділення тимчасово будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів, надання послуг Збройним Силам України, Національній гвардії України, іншим військовим формуванням України відповідно до мобілізаційних планів.

Нагадаємо, що згідно з новою редакцією статті 119 КЗпП (діє з 01.04.2014) за мобілізованими працівниками зберігаються робоче місце (посада) та середній заробіток — на особливий період (включає період мобілізації та відновлювальні заходи), але не більше одного року.

ДО ВІДОМА. 6 травня 2014 року Верховною Радою прийнято у першому читанні (за основу) законопроект, згідно з яким витрати підприємств на збереження середнього заробітку відшкодовуватимуться з Державного бюджету у порядку, який розробить Кабінет Міністрів (по суті - по аналогії з відшкодуванням витрат на збереження середнього заробітку за призваними на військові збори).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору