Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Підприємці з Криму можуть зареєструвати зміну місця проживання, звернувшись до будь-якого державного реєстратора за межами АРК

  • 6 травня 2014
  • 49

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини оприлюднив 25 квітня 2014 року інформацію для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, які бажають внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців щодо свого місця проживання

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини оприлюднив 25 квітня 2014 року інформацію для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, які бажають внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців щодо свого місця проживання

У зв'язку із зростанням кількості звернень до Уповноваженого з прав людини від юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Автономної Республіки Крим та міста Севастополя стосовно бажання внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців щодо свого місця проживання Уповноважений Верховної Ради України з прав людини інформував про таке.

З метою сприяння реалізації бізнесом своїх прав та законних інтересів, а також для убезпечення від рейдерських захоплень в умовах дестабілізації ситуації в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь Міністерством юстиції України 14 березня 2014 року прийнято наказ N 525/5 "Про проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб - підприємців", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17.03.2014 р. за N 358/25135.

Цим наказом передбачено, що суб'єкти господарювання, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, для зміни свого місцезнаходження / місця проживання можуть звернутися до будь-якого державного реєстратора України поза межами Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Перелік документів, необхідний для юридичної особи з метою проведення зазначеної реєстрації, передбачений статтями 19, 29 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".

Так, у разі якщо місцезнаходження юридичної особи зазначено в установчих документах, внесення змін до установчих документів, які пов'язані із зміною місцезнаходження, здійснюється в порядку, встановленому статтею 29 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", якою визначено наступний пакет документів, що подається державному реєстратору, а саме:

  • заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи (за "Формою N 3");
  • примірник оригіналу (ксерокопія, нотаріально засвідчена копія) рішення про внесення змін до установчих документів. Документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення про внесення змін до установчих документів;
  • оригінали установчих документів юридичної особи з відміткою про їх державну реєстрацію з усіма змінами, чинними на дату подачі документів, або копія опублікованого в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації повідомлення про втрату всіх або частини зазначених оригіналів установчих документів;
  • два примірники змін до установчих документів юридичної особи у вигляді окремих додатків або два примірники установчих документів у новій редакції;
  • документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації змін до установчих документів, якщо інше не встановлено цим Законом (сума реєстраційного збору - 51 грн.).

Строк державної реєстрації внесення змін до установчих документів юридичної особи не повинен перевищувати три робочих дні з дати надходження документів.

Якщо місцезнаходження юридичної особи не зазначено в установчих документах юридичної особи, внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та не пов'язані із змінами до установчих документів, здійснюється відповідно до вимог статті 19 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", а саме, подається реєстраційна картка (за "Формою N 4") та примірник оригіналу або нотаріально засвідчена копія рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про внесення таких змін для юридичних осіб, утворених на підставі модельного статуту.

Державний реєстратор за відсутності підстав для залишення без розгляду документів про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, зобов'язаний внести не пізніше наступного робочого дня з дати їх надходження запис про внесення змін і в той самий день подати відповідним органам статистики, доходів і зборів, Пенсійного фонду України інформацію з реєстраційної картки про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису.

Щодо фізичної особи - підприємця, яка змінила місце проживання з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь на іншу адміністративно-територіальну одиницю України, то така особа може звернутися з документом, що відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" підтверджує факт такої зміни, до будь-якого державного реєстратора України поза межами Автономної Республіки Крим та міста Севастополь для внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців стосовно свого місця проживання надавши останньому наступні документи:

  • заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця (за "Формою N 11");
  • документ, що підтверджує сплату реєстраційного збору за державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну - підприємця (сума реєстраційного збору складає 10 грн. 20 коп.).

Строк державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, не повинен перевищувати два робочих дні з дати надходження документів для проведення відповідної реєстраційної дії.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю