Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Пенсія державним службовцям призначатиметься у розмірі 70% від заробітної плати

  • 5 травня 2014
  • 196

1 травня 2014 року набрали чинності зміни до деяких законів України, внесені Законом «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 № 1166-VII

1 травня 2014 року набрали чинності зміни до деяких законів України, внесені Законом «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 № 1166-VII. Так, зокрема, пенсія державним службовцям призначатиметься у розмірі 70% від заробітної плати (раніше — 80%). Відповідні зміни внесено до статті 37 «Пенсійне забезпечення і грошова  допомога державним службовцям» Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-XII

  Аналогічні зміни внесено до:

  • Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 № 1789-XII (змінено частину другу статті 50-1, так пенсія прокурорам і слідчим прокуратури призначається  в  розмірі 70 відсотків від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати,  до якої включаються

всі  види оплати   праці,   з   якої   було   сплачено   єдиний   внесок  на загальнообов'язкове державне соціальне страхування,  а до 1  січня 2011  року  -  страхові  внески  на  загальнообов'язкове  державне пенсійне  страхування,  одержуваної  перед  місяцем  звернення  за призначенням пенсії).

  • Закону України "Про статус народного депутата України" (абзац перший частини дванадцятої статті 20)
  • Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (частина третя статті 138)

ДО ВІДОМА

Згідно зі зміненою з 1 травня 2014 року редакцією статтею 37 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-XII, на   одержання   пенсії   державних  службовців  мають  право чоловіки,  які  досягли  віку  62  роки,  та  жінки,  які  досягли пенсійного  віку,  встановленого  статтею  26  Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", за наявності страхового стажу,  необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абзацом першим частини першої  статті 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування",  у тому числі  стажу  державної служби  не менш як 10 років,  та які на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають  не менш як 20 років стажу роботи на посадах,  віднесених до категорій посад державних службовців,  незалежно від місця  роботи на  час  досягнення зазначеного віку.  Пенсія державним службовцям призначається в розмірі 70 відсотків суми їх заробітної  плати,  з якої  було  сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування,  а особам,  які на  час  звернення  за  призначенням  пенсії   не   є   державними службовцями,  - у розмірі 70 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця  відповідної  посади  та  рангу  за  останнім місцем  роботи  на  державній службі,  з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1  січня  2011  року  -  страхові  внески  на  загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю