СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській медичній конференції «Захист персональних даних та медичної інформації у сфері охорони здоров’я: нові вимоги законодавства»

 • 5 травня 2014
 • 40

14 травня 2014 року Цифрове видавництво МЦФЕР-Україна, спеціалізовані журнали «Управління закладом охорони здоров’я», «Кадровик-01» за сприяння Департаменту з питань захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проведуть Всеукраїнську медичну конференцію «Захист персональних даних та медичної інформації у сфері охорони здоров’я: нові вимоги законодавства»

Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку (МЦФЕР), Журнал «Управління закладом охорони здоров’я» та «Кадровик-01» запрошують узяти участь у Всеукраїнській медичній конференції «Захист персональних даних та медичної інформації у сфері охорони здоров’я: нові вимоги законодавства», яка відбудеться 14 травня 2014 року в м. Київ.

У ПРОГРАМІ КОНФЕРЕНЦІЇ — роз’яснення спеціалістів Департаменту з питань захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з таких питань:

 • Повноваження Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту персональних даних
 • Які відомості належать до персональних даних, обробка яких становить особливий ризик для прав і свобод громадян
 • Порядок повідомлення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про обробку персональних даних, яка становить особливий ризик для прав і свобод громадян
 • Вимоги до обробки і захисту інформації про стан здоров’я пацієнтів у закладах охорони здоров’я
 • Відповідальний за організацію роботи із захисту персональних даних у закладі охорони здоров’я: повноваження і права; призначення відповідальної особи (визначення відповідального структурного підрозділу за організацію роботи із захисту персональних даних)
 • Використання персональних даних працівниками закладу охорони здоров’я і документаційне забезпечення захисту персональних даних у закладі охорони здоров’я (положення про порядок обробки і захисту персональних даних, зобов’язання про нерозголошення, облікові форми та ін.)
 • Перевірки з питань захисту персональних даних
 • Відповідальність за порушення у сфері захисту персональних даних після 01.01.2014
 • Передання персональних даних третім особам, у т. ч. правоохоронним органам

Докладніша програма конференції

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю