Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Проблеми мобілізованих військовослужбовців вирішуватимуться поетапно

  • 30 квітня 2014
  • 43

29 квітня в Центральному будинку офіцерів ЗС України відбулася зустріч заступника Міністра оборони України Петра Мехеда та представників структурних підрозділів Міноборони і Генерального штабу ЗС України із громадським активом, який представляли жінки та матері військовослужбовців, які проходять службу згідно із частковою мобілізацією

Метою зібрання було обговорення та по-можливості вирішити проблеми, які на сьогоднішній день мають місце у життєдіяльності тих сімей, чоловіки і сини яких, згідно з Указом Президента України «Про часткову мобілізацію», були відмобілізовані до ЗС України.

Більшість присутніх хвилювало роз’яснення термінів проходження служби мобілізованими, отримання заробітної платні на своїх робочих місцях, можливості відновлення на робочому місці тих, кого було безпідставно та незаконно звільнено керівником установи чи підприємства, вдосконалення законодавчої бази, умов проживання та проблем із медичним забезпеченням.

Також жінки та матері запропонували провести часткову ротацію військовозобов’язаних, які перебувають на полігонах уже другий місяць, а також клопотали про покращення побутового обслуговування військовозобов’язаних в польових умовах.

Заступник Міністра оборони України зазначив, що він особисто і представники Міноборони та Генерального штабу відвідували військові частини, польові табори та наметові містечка, де перебувають військовозобов’язані, оглядали їхні побутові умови, спілкувалися з ними і тримають усі проблемні питання на контролі.

Присутніх цікавило і питання щодо непорозумінь із навчальними закладами. Адже досить велика кількість військовозобов’язаних навчається на заочній формі навчання. Представники юридичної служби роз’яснили: щоб уникнути непорозумінь з навчальними закладами, можливий і відпрацьований механізм отримання в особливий період довідки від командира військової частини, де проходить службу громадянин, на відстрочку від сесії.

У свою чергу представник одного із управлінь Генерального штабу розповів жінкам, яких хвилювали фінансові проблеми, пов’язані з кредитами, що начальник Генштабу звернувся із клопотанням на адресу Голови Національного банку України, щодо надання громадянам, яких було відмобілізовано «кредитних канікул». Зараз це питання знаходиться на розгляді.

Під час зустрічі родинам відмобілізованих військовослужбовців було запропоновано створити окрему громадську організацію для вирішення проблемних питань, а також подавати пропозиції безпосередньо до Громадської Ради при Міністерстві оборони України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю