Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Адресну допомогу молодим працівникам, залученим до роботи в сільській місцевості, надаватимуть тільки з 2015 року

  • 23 квітня 2014
  • 54

Уряд «заморозив» надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах, до 01.01.2015. Нагадаємо, що така допомога передбачена новим Законом України «Про зайнятість населення» і має надаватися у готівковій формі в десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за рахунок коштів державного бюджету

Державна підтримка молодих працівників, залучених до роботи в селах і селищах, передбачена статтею 28 нового Закону «Про зайнятість населення» від  05.07.2012 № 5067-VI, який набрав чинності 1 січня 2013 року. Так, з метою залучення до роботи за відповідною професією (спеціальністю) в селах і селищах молодому працівнику, який уклав трудовий договір на строк не менш як три роки з підприємствами, установами та організаціями, що розташовані у таких населених пунктах, має бути надано житло на строк його роботи та одноразова адресна допомога у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за рахунок коштів Державного бюджету України у порядку та за переліком професій (спеціальностей), затверджених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо молодий працівник пропрацює в такому населеному пункті не менше десяти років, житло передається йому у власність.

Порядок надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. № 587. Постанова набрала чинності з 1 січня 2014 року. Утім, зважаючи на складну фінансову ситуацію в країні, Уряд своєю  постановою від 25 березня 2014 р. № 103 відтермінував набрання чинності Постановою № 587, а отже і фактичну виплату адресної допомоги молоді, яка працюватиме у сільській місцевості.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю