Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Вітаємо з проходженням весняних курсів успішного кадровика, що відбулися 14-15 квітня 2014 року у м. Дніпропетровськ

  • 17 квітня 2014
  • 57

14-15 квітня у м. Дніпропетровськ відбувся семінар «Весняний курс успішного кадровика: враховуємо у роботі законодавчі зміни». Вітаємо учасників з проходженням курсу та щиро дякуємо за участь!

14-15 квітня у м. Дніпропетровськ відбувся семінар «Весняний курс успішного кадровика: враховуємо у роботі законодавчі зміни». Вітаємо учасників з проходженням курсу та щиро дякуємо за участь!

«Очень доступно, качественно доносится информация. Лекторы имеют объемные знания в широком спектре информации, законодательства. Организация семинара на высоком уровне. Спасибо!!!»
Письменна Вікторія

«Лекция прочитана на отлично, очень познавательна и легко воспринимается слушателем. Положительное впечатление от семинара, благодарю.»
Черепова Лариса

«На семінарі я отримала багато корисної, повної та вичерпної інформації, яку до цього часу я намагалась зібрати з різних джерел. Для моєї роботи та для мого особистого розвитку це є дуже цінним та важливим. Ви, лектори, вмієте відчувати аудиторію. На Вашому семінарі кожна хвилина була цікава та використовувалась продуктивно. Семінар організований чудово, проведений на високому рівні. Змістовний та цікавий. Дякую Вам!»
Бондарчук Світлана


«С лекторами познакомилась впервые. Очень приятно удивлена высочайшим профессионализмом, четкостью подачи информации. Быстрые ответы на вопросы»
Шаровська Тетяна


Шановний колего,
Ми раді бути Вам корисними, як у повсякденному житті сторінками наших видань, так і особисто – при зустрічах на наших освітніх заходах.

Дякуємо за Ваш вибiр на користь наших освiтнiх програм та до нових зустрічей на семiнарах та на сторiнках видань!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю