Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Пропонується тимчасово повернути 5-річний страховий стаж для призначення пенсії

  • 9 квітня 2014
  • 39

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (щодо особливостей виходу на пенсію) від 04.04.2014 № 4631

Метою проекту Закону є надати можливість жінкам, які досягли 55-ти річного віку та чоловікам, що досягли 60-ти річного віку і мають мінімум 5 років страхового стажу, у створений тимчасовий період до 2024 року, виходити на пенсію за системою, що діяла до набрання чинності Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» від 08.07.2011 № 3668-VI.

Згідно з проектом, така новація повинна діяти паралельно з новими правилами в пенсійному законодавстві, тобто, людина може обирати у який спосіб їй виходити на пенсію.

Іншим особам буде надана можливість протягом 10-ти років, до 2024 року, за можливості, набрати необхідний страховий стаж — 15 років (за умови наявності у людини 5-ти років страхового стажу на момент введення в дію даного проекту Закону).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю