• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Набрав чинності Закон України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»

Набрав чинності Закон України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»

3 квітня 2014 23
Законом, який набрав чинності 1 квітня 2014 року, внесено низку змін до законодавчих актів в частині матеріального забезпечення та соціальних послуг працівників та пенсіонерів, скасовано виплату грошової допомоги держслужбовцям, суддям та посадовим особам місцевого самоврядування

В результаті прийняття Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 № 1166-VII зазнали змін 30 нормативних актів. Частина змін запроваджується з 1 квітня 2014 року, деякі наберуть чинності у травні-липні.

Так з 01.04.2014 внесено зміни до Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Відтепер громадянам, які проживають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, виплата пенсій та надання соціальних послуг, передбачених цими законами, здійснюються за рахунок коштів, які надходять від платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, розташованих на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

У разі виникнення дефіциту коштів для фінансування цих виплат такий дефіцит покривається за рахунок коштів бюджету Автономної Республіки Крим та бюджету м. Севастополя.

Виняток зробили тільки для громадян України, які проживають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і не отримали громадянства Російської Федерації та не одержують пенсії та соціальні послуги від органів пенсійного забезпечення Російської Федерації. Такі особи мають право на отримання виплат у порядку, який визначить Кабінет Міністрів, однак лише за законом «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Також з 1 квітня відповідно до змін, внесених до Законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про судоустрій і статус суддів» державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування у разі виходу на пенсію втратили право на грошову допомогу в розмірі 10 місячних посадових окладів, а судді — право на вихідну допомогу при виході у відставку у розмірі 10 місячних заробітних плат за останньою посадою.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка

© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

Витратіть на реєстрацію лише 57 секунд і отримайте доступ до:

форм та зразків для скачування
✓ актуальних статей від редакції журналу «Кадровик-01»
✓ докладних відповідей на складні робочі ситуації
✓ найсвіжіших новин для фахівців кадрової справи
довідників, вкрай необхідних для щоденної роботи та інших корисних матеріалівУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Ми не можемо вас відпустити з порожніми руками!

Залишайте свій e-mail та першими дізнавайтеся про наші акційні пропозиції та безплатні вебінари!