Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Для стабілізації економіки планується ввести низку жорстких заходів — скоротити частину державних службовців та скасувати привілеї суддям і держслужбовцям

  • 28 березня 2014
  • 61

В рамках антикризових заходів, які вживатимуться державою для підтримання економіки України, планується скорочення штату державних службовців на 10% та позбавлення пільг суддів, прокурорів, державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування

За словами Арсенія Яценюка звільнення держслужбовців стосуватимуться як центральних органів виконавчої влади, так і установ на місцях. Прем’єр-міністр припускає, що 10% від загальної чисельності держслужбовців, а це близько 24 тисячі чиновників, буде скорочено.

Також, до раніше поданого до Верховної Ради України законопроекту № 4511 від 20.03.2014 про позбавлення державних службовців, які виходять на пенсію, грошової допомоги в розмірі 10 місячних посадових окладів додалася аналогічна пропозиція щодо суддів і прокурорів. У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 4511-1 від 25.03.2014 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування вихідної допомоги при виході на пенсію окремих категорій громадян)», яким пропонується скасувати привілеї суддів.

Згідно з документом, пропонується виключити із законів норми про виплати у разі виходу на пенсію:

- грошової допомоги в розмірі 10 місячних посадових окладів державним службовцям за наявності стажу державної служби не менше 10 років (ч.13 ст.37 Закону про державну службу);

- вихідної допомоги судді у зв'язку з відставкою у розмірі 10 місячних заробітних плат за останньою посадою (ст.136 Закону про судоустрій і статус суддів);

- грошової допомоги у розмірі місячного заробітку, з якого обчислена пенсія, за кожен повний рік роботи прокурором, слідчим прокуратури чи на посадах у науково-навчальних закладах прокуратури (ч.16 ст.50-1 Закону про прокуратуру).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю