Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Мін’юст надав інформацію щодо прав та обов'язків військовозобов'язаних, резервістів та контрактників, а також роз'яснив особливості нотаріального посвідчення довіреностей

  • 27 березня 2014
  • 70

У зв'язку з частковою мобілізацією Міністерство юстиції України розповсюдило інформацію щодо прав та обов’язків військовозобов’язаних, призваних на військову службу, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом)

У документі роз'яснюється інформація щодо обов'язку громадян при здійсненні мобілізаційних заходів; під час проходження зборів; про соціальний та правовий захист військовозобов'язаних, резервістів та контрактників; а також тих, хто не підлягає призову на військову службу. Крім того повідомляється про порядок і розміри грошового забезпечення та заохочення військовозобов'язаних та резервістів.

 

Зокрема, за призваними на збори військовозобов’язаними на весь період зборів та резервістами на весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до місця їх проведення та назад, зберігаються місце роботи, а також займана посада й середня заробітна плата на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форм власності.

 

В роз’ясненні Міністерства юстиції України від 22.01.2014 зауважено на які особливості слід звернути увагу під час нотаріального посвідчення довіреностей. Зокрема, не підлягають нотаріальному посвідченню або можуть посвідчуватися нотаріусом за бажанням заявника довіреності на одержання заробітної плати, стипендій, пенсій, аліментів, інших платежів, поштової кореспонденції (поштових переказів, посилок тощо). Такі довіреності можуть бути посвідчені посадовою особою організації, у якій довіритель працює, навчається, перебуває на стаціонарному лікуванні, житлово-експлуатаційною організацією або за місцем його проживання.

 

Чинним законодавством передбачено, що в населених пунктах, де немає нотаріусів, довіреності можуть бути посвідчені уповноваженою на це посадовою особою органу місцевого самоврядування. Довіреності, посвідчені зазначеними посадовими особами, прирівнюються до нотаріально посвідчених.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю