Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Скасування відсотків за кредитами на час військової служби, вихідний у день народження Тараса Шевченка та інші законодавчі ініціативи

  • 25 березня 2014
  • 65

Останніми днями у Верховній Раді зареєстровано кілька актуальних законопроектів, зокрема, проект Постанови ВР про скасування виплати відсотків за кредитами особам, призваним на військову службу до Національної гвардії України та Збройних Сил України

Напружена ситуація в державі супроводжується підвищеною законодавчою активністю. Депутати Верховної Ради щодня пропонують заходи, які можуть вплинути на обороноздатність, не забуваючи при цьому про тих громадян, які наразі призиваються на військову службу.

Так, 20 березня у Верховній Раді зареєстровано за № 4507 проект Постанови про скасування виплати відсотків за кредитами особам, призваним на військову службу до Національної гвардії України та Збройних Сил України.

З метою забезпечення підтримки особам, призваним відповідно до Указу «Про часткову мобілізацію» на військову службу до Національної гвардії України та Збройних Сил України, та членам їх сімей, зважаючи на необхідність убезпечити вказаних осіб від виникнення скрутних фінансових ситуацій та заборгованостей по виплаті кредитів та нарахованих відсотків, пропонується:

1.Скасувати виплати відсотків за кредитами особам, призваним відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» на військову службу до Національної гвардії України та Збройних Сил України, в усіх банках на території України незалежно від форми власності на період несення такими особами військової служби.

2. Національному банку України видати протягом двох календарних днів з моменту підписання даної Постанови відповідні розпорядження усім банкам на території України незалежно від форми власності та забезпечити негайне виконання Постанови.

21 березня Верховна рада зареєструвала за № 4519 проект Постанови про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності України у зв'язку з агресією Російської Федерації.

Пропонується:

невідкладно відновити призов до Збройних Сил України (нагадаємо, що з 2014 року призов до лав Збройних Сил України скасовано, останній призов відбувся восени 2013 року).

Міністерству освіти і науки України рекомендувати розширити вивчення початкової військової підготовки у курсі «Захист Вітчизни» в середніх загальноосвітніх навчальних закладах, відновити роботу військових кафедр при вищих навчальних закладах.

Міністерству оборони України — на базі усіх військових частин сухопутних військ розгорнути навчально-тренувальні центри для добровольців, яких залучати до служби у військовому резерві, а на базі військових комісаріатів військ розгорнути навчально-тренувальні центри для добровольців, з яких організовувати загони для територіальної оборони.

І нарешті — не про мобілізацію.

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 4506 від 20 березня 2014 року, яким пропонується внести зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, встановивши новий святковий день 9 березня — Шевченків День (День народження Тараса Шевченка). Автори законопроекту вважають, що прийняття Закону сприятиме належному пошануванню Тараса Шевченка державою і українським народом.

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю