Підвищення заробітної плати бюджетникам у поточному році не буде

24 березня 2014 60
Міністерство фінансів України роз’яснило, що розгляд питання стосовно підвищення розміру посадового окладу працівника I тарифного розряду ЄТС до стабілізації економічної ситуації в країні є недоцільним

Мiнiстерство фiнансiв у листі від 04.03.2014 № 31-07240-03-11/4709 розглянуло запит Федерацiï профспiлок Украïни щодо встановлення посадового окладу працiвника I тарифного розряду ЄТС з 1 сiчня 2014 року у розмiрi 923 гривнi.

 

Так, у листі зазначено, що на сьогоднi держава перебуваϵ у найглибшiй за всю iсторiю своϵï незалежностi економічній кризi. Депресивний стан економiки унеможливлюϵ пiдтримання належних соцiальних стандартiв для переважноï бiльшостi населення. Зберiгаються мiльярднi заборгованостi iз зарплат, соцiальних виплат i допомог.

 

Програмою дяльностi Уряду, схваленою Кабiнетом Мiнiстрiв Укрïани 27 лютого 2014 року, визначено, що основним завданням та цiллю діяльностi Кабiнету Мiнiстрiв ϵ невiдкладна стабiлiзацiя фiнансовоï ситуацiï та жорстка економiя бюджетних коштiв. Для збереження у сiчнi-вереснi 2014 року грошового розриву мiж мiнiмальною зарплатою та посадовим окладом працiвника I тарифного розряду ЄТС у розмiрi 295 грн потрібно додатково приблизно 7 млрд. гривень. Неінфляцiйнi джерела покриття таких видаткiв відсутнi.

 

Вiдповiдно до цього та згідно з попереднім звітом від Держказначейства щодо виконання зведеного бюджету за сiчень-лютий поточного року, не має можливості забезпечити пiдвищення посадових окладiв працiвникам бюджетноï сфери у поточному роцi.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору