СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо служби у військовому резерві»

  • 19 березня 2014
  • 62

Законом унормовано порядок проходження служби у військовому резерві Збройних Сил та інших військових формувань. Зокрема, визначено службу у військовому резерві як особливий вид виконання військового обов’язку та встановлено на законодавчому рівні правовий статус резервіста і вимоги до проходження служби у військовому резерві

Законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо служби у військовому резерві» також поширено права, обов’язки та обмеження, передбачені законодавством для військовослужбовців, на резервістів на весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві; встановлено обов’язок складання резервістами Військової присяги; встановлено для підприємств, установ та організацій обов’язки сприяти їх працівникам, які проходять службу у військовому резерві, у виконанні ними обов’язків служби та своєчасному їх направленні до органів військового управління, військових частин.

 

Законодавчим актом також встановлено порядок виклику і прибуття резервістів до військової частини, у якій вони проходять службу за викликом її командира.

 

Згідно із Законом, «громадяни (крім тих, які проходять службу у військовому резерві) зобов’язані з’явитися до військових частин або на збірні пункти військових комісаріатів у строки, зазначені в отриманих ними документах (мобілізаційних розпорядженнях)», також встановлено, що «резервісти, які проходять службу у військовому резерві, у разі закінчення строку контракту можуть укласти новий контракт про проходження служби у військовому резерві».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю