• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо служби у військовому резерві»

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо служби у військовому резерві»

19 березня 2014 62
Законом унормовано порядок проходження служби у військовому резерві Збройних Сил та інших військових формувань. Зокрема, визначено службу у військовому резерві як особливий вид виконання військового обов’язку та встановлено на законодавчому рівні правовий статус резервіста і вимоги до проходження служби у військовому резерві

Законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо служби у військовому резерві» також поширено права, обов’язки та обмеження, передбачені законодавством для військовослужбовців, на резервістів на весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві; встановлено обов’язок складання резервістами Військової присяги; встановлено для підприємств, установ та організацій обов’язки сприяти їх працівникам, які проходять службу у військовому резерві, у виконанні ними обов’язків служби та своєчасному їх направленні до органів військового управління, військових частин.

 

Законодавчим актом також встановлено порядок виклику і прибуття резервістів до військової частини, у якій вони проходять службу за викликом її командира.

 

Згідно із Законом, «громадяни (крім тих, які проходять службу у військовому резерві) зобов’язані з’явитися до військових частин або на збірні пункти військових комісаріатів у строки, зазначені в отриманих ними документах (мобілізаційних розпорядженнях)», також встановлено, що «резервісти, які проходять службу у військовому резерві, у разі закінчення строку контракту можуть укласти новий контракт про проходження служби у військовому резерві».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору