Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Медпрацівники отримають надбавки за обсяг і якість наданої медичної допомоги

  • 3 березня 2014
  • 96

Надбавки медикам за обсяг і якість наданої первинної медичної допомоги вводять спочатку у «пілотних» регіонах, а з жовтня — по всій країні

У листі від 04.02.2014 № 10.03.67/236/3431 Міністерство охорони здоров’я роз’яснило, що постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання оплати праці медичних працівників, які надають первинну медичну допомогу» від 30.12.2013 № 977, якою затверджено порядок формування фонду оплати праці медпрацівників, що надають первинну медичну допомогу, і порядок встановлення таким робітникам надбавок за обсяг і якість виконаної роботи, з 1 лютого 2014 поширюється на медпрацівників, які надають первинну медичну допомогу у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві. З 1 жовтня 2014 правила оплати праці за цими порядками діятимуть для медиків, що надають первинну медичну допомогу в інших областях, АР Крим та м. Севастополі.

Правила формування фонду оплати праці працівників закладів охорони здоров'я, що надають первинну медичну допомогу, і порядок встановлення таким працівникам надбавки за обсяг виконаної роботи залишилися без змін.

Принципово оновлений лише порядок нарахування надбавки за якість виконаної роботи. Зазначений порядок враховує досвід пілотних регіонів щодо нарахування надбавки за якість виконаної роботи та напрацювання робочої групи з удосконалення порядку нарахування надбавки, яка працювала з 18 по 22 листопада 2013 року відповідно до наказу МОЗ від 13.11.2013 № 250.

МОЗ роз'яснив, що розмір надбавки за якість виконаних робіт визначається на підставі показників якості попереднього кварталу і нараховується щомісячно протягом поточного кварталу за фактично відпрацьований час.

Процес обміну інформацією для визначення показників якості між закладами охорони здоров'я, що надають первинну, вторинну ( спеціалізовану) та екстрену медичну допомогу, визначається МОЗ АР Крим , структурними підрозділами з питань охорони здоров'я обласних, міських, Києва та Севастополя держадміністрацій.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю