Медпрацівники отримають надбавки за обсяг і якість наданої медичної допомоги

3 березня 2014 93
Надбавки медикам за обсяг і якість наданої первинної медичної допомоги вводять спочатку у «пілотних» регіонах, а з жовтня — по всій країні

У листі від 04.02.2014 № 10.03.67/236/3431 Міністерство охорони здоров’я роз’яснило, що постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання оплати праці медичних працівників, які надають первинну медичну допомогу» від 30.12.2013 № 977, якою затверджено порядок формування фонду оплати праці медпрацівників, що надають первинну медичну допомогу, і порядок встановлення таким робітникам надбавок за обсяг і якість виконаної роботи, з 1 лютого 2014 поширюється на медпрацівників, які надають первинну медичну допомогу у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві. З 1 жовтня 2014 правила оплати праці за цими порядками діятимуть для медиків, що надають первинну медичну допомогу в інших областях, АР Крим та м. Севастополі.

Правила формування фонду оплати праці працівників закладів охорони здоров'я, що надають первинну медичну допомогу, і порядок встановлення таким працівникам надбавки за обсяг виконаної роботи залишилися без змін.

Принципово оновлений лише порядок нарахування надбавки за якість виконаної роботи. Зазначений порядок враховує досвід пілотних регіонів щодо нарахування надбавки за якість виконаної роботи та напрацювання робочої групи з удосконалення порядку нарахування надбавки, яка працювала з 18 по 22 листопада 2013 року відповідно до наказу МОЗ від 13.11.2013 № 250.

МОЗ роз'яснив, що розмір надбавки за якість виконаних робіт визначається на підставі показників якості попереднього кварталу і нараховується щомісячно протягом поточного кварталу за фактично відпрацьований час.

Процес обміну інформацією для визначення показників якості між закладами охорони здоров'я, що надають первинну, вторинну ( спеціалізовану) та екстрену медичну допомогу, визначається МОЗ АР Крим , структурними підрозділами з питань охорони здоров'я обласних, міських, Києва та Севастополя держадміністрацій.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору