Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Законодавці пропонують додаткову соціальну відпустку «на дітей» давати одному з батьків, або ділити її між батьками

  • 25 лютого 2014
  • 69

Законопроектом № 3027 пропонується внести зміни до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про відпустки» для вирівнювання у правах жінок і чоловіків, які мають дітей, а також прийомного і рідного батька різних дітей, у їх можливостях стосовно отримання додаткової відпустки

Шляхом прийняття законопроекту пропонується внести зміни до частини 1 статті 182-1 Кодексу законів про працю України та частини 1 статті 19 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР, якими, зокрема, встановити, що:

1) додаткова відпустка тривалістю 10 календарних днів надається одному з батьків, який працює і має двоє чи більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або який усиновив дитину;

2) з метою максимально повного врахування та забезпечення інтересів дітей подружжя за спільною домовленістю може поділити зазначену відпустку порівну або в інший спосіб, використати свої частини відпустки одночасно чи в різні строки, визначені ними спільно.

Нагадаємо, що КЗпП і Закон України «Про відпустки» передбачає надання додаткової соціальної відпустки працівникам, які мають дітей, батькові за умови, що він виховує дитину без матері (у т. ч. у разі тривалого перебування матері у лікувальному закладі). Також зазначені закони не передбачають можливості поділу додаткової соціальної відпустки працівникам, які мають дітей.

У разі прийняття цього законопроекту додаткову відпустку працівникам, які мають дітей, доведеться надавати за умови надання працівником довідки про те, що чоловік (дружина) не скористалася правом на цю відпустку за місцем роботи.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю