text
Кадровик01

Планується уточнити в Законі «Про зайнятість населення», щодо квоти зараховуватимуть одного з батьків за наявності хоча б однієї дитини віком до 6 років

  • 17 лютого 2014
  • 61

Комітет з питань соціальної політики та праці рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проект закону про внесення змін до Закону «Про зайнятість населення» щодо надання права на отримання додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню одному з батьків або особі, яка їх замінює і має на утриманні дитину віком до шести років, та підтримку суб’єктів малого підприємництва при створенні нових робочих місць

Законопроектом (реєстр. № 3781) пропонується уточнити, що додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, передбачені статтею 14 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI (далі — Закон про зайнятість), поширюються також на одного з батьків або особу, яка їх замінює, за наявності на утриманні хоча б однієї дитини віком до шести років.

Проектом для суб’єктів малого підприємництва, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних на новостворені робочі місця, передбачена можливість отримувати виплату компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування без обмеження окремими (тільки пріоритетними) видами економічної діяльності (зміни до статті 27 Закону про зайнятість).

Члени Комітету підтримали законопроект, прийняття якого сприятиме покрашенню умов працевлаштування громадян.

Редакція системи «Expertus: Кадри», як і всі кадровики України, з нетерпінням чекатиме на прийняття законопроекту № 3781, яке зніме з порядку денного кадрових служб одне з найбільш спірних питань кадрової практики — «Скільки має бути дітей, аби зарахувати працівника до квоти?».

Нагадаємо, що у чинній редакції статті 14 Закону про зайнятість йдеться про наявність «дітей віком до 6 років», а не «хоча б однієї дитини», і оскільки конструкція норми містить слово у множині («дітей»), фахівці служби зайнятості рекомендують враховувати у квоту працівників, які мають щонайменше двох дітей віком до шести років.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон