Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Оприлюднено для громадського обговорення проект нового Порядку перевірок щодо дотримання законодавства про працю і зайнятість населення

  • 14 лютого 2014
  • 53

На сайті Державної інспекції України з питань праці http://dpu.gov.ua розміщено для громадського обговорення проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження нормативно-правових актів з питань виконання функцій державного контролю посадовими особами Державної інспекції України з питань праці та її територіальних органів»

Серед новацій варто відзначити те, що наказ Мінсоцполітики України регламентуватиме і порядок контролю за дотриманням встановлених законодавством вимог до змісту реклами про вакансії (прийняття на роботу) (нагадаємо, що відповідні повноваження закріплено у Положенні про Державну інспекцію України з питань праці згідно з Указом Президента України від 16.01.2013 № 19/2013).

Так, проектом нормативного акта передбачається, що перевірка дотримання вимог законодавства про рекламу щодо реклами про вакансії (про прийом на роботу) проводиться шляхом аудіовізуального вивчення змісту реклами на телебаченні і радіо, у друкованих засобах масової інформації, зовнішньої та внутрішньої реклами, реклами на транспорті.

У разі виявлення невідповідності змісту реклами про вакансії (про прийняття на роботу) вимогам статті 24-1 Закону України «Про рекламу» від 03.07.1996 № 270/96-ВР (далі — Закон про рекламу) інспектор з праці здійснюватиме її фото- або відеофіксацію та складатиме довідку за встановленою формою.

Одночасно з довідкою про невідповідність змісту реклами про вакансії (про прийняття на роботу) вимогам статті 24-1 Закону про рекламу інспектор складатиме у двох примірниках припис рекламодавцю про зупинення розповсюдження реклами про вакансії, зміст якої не відповідає вимогам Закону про рекламу, та сплату у тридцятиденний термін передбаченого цим законом штрафу.

Несплачені у добровільному порядку штрафи стягуватимуться у судовому порядку Державною службою зайнятості України або її територіальними органами на підставі матеріалів справи, переданих від Держпраці України чи її територіальних органів.

Отже, чекатимемо на прийняття нового порядку перевірок інспекторами з праці, а поки що — є час опанувати норми законодавства, щодо яких проводитимуться перевірки.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю