• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Міністерство охорони здоров’я України розробило порядок укладення контракту з керівниками закладів охорони здоров’я

Міністерство охорони здоров’я України розробило порядок укладення контракту з керівниками закладів охорони здоров’я

10 лютого 2014 51
Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі — Проект)

Метою законопроекту є забезпечення громадян доступною якісною медичною допомогою та створення дієвого механізму контролю з боку МОЗ України за комплексним виконанням, зокрема, на регіональному рівні, державної політики у сфері охорони здоров’я України, утворення цільної системи охорони здоров’я.

Проектом пропонується затвердити Порядок укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я.

Контракт з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я укладається керівником органу, до сфери управління якого він належить. Також контракт укладається або переукладається з раніше призначеним на посаду керівником закладу охорони здоров’я. У разі відмови органу управління майном укласти контракт з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, трудовий договір розривається на підставі пункту 2 статті 36 Кодексу законів про працю України.

Тривалість відпустки керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я не може бути меншою, ніж передбачено законодавством.

Контракт набуває чинності з моменту його підписання сторонами, якщо інше не передбачено умовами контракту, і може бути змінений тільки за угодою сторін у письмовій формі.

Контракт є підставою для видання наказу (розпорядження) про призначення керівника на посаду (наймання на роботу) з дня, встановленого за угодою сторін у контракті.

У такому контракті передбачаються строки його дії, вимоги до збереження державного або комунального майна, права, обов’язки та відповідальність сторін (у тому числі матеріальна), умови матеріального забезпечення і організації праці (виконання робіт), умови розірвання контракту, соціально-побутові та інші умови, необхідні для виконання прийнятих на себе зобов’язань, включаючи обов’язкове підвищення кваліфікації або перепідготовку протягом терміну дії контракту (але не рідше одного разу на п’ять років).

Контракт з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я може бути розірваний на підставах, установлених чинним законодавством, а також передбачених у контракті.

При цьому розірвання контракту з ініціативи органу управління майном або керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я повинно провадиться з урахуванням гарантій, встановлених чинним законодавством.

При розірванні контракту на підставах, встановлених у контракті, але не передбачених чинним законодавством, звільнення провадиться згідно з пунктом 8 статті 36 Кодексу законів про працю України, про що робиться відповідний запис у трудовій книжці керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я. За 2 місяці до закінчення строку дії контракту він може бути за угодою сторін продовжений або укладений на новий чи інший строк.

На керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, який уклав контракт відповідно до цього Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, повністю поширюються пільги та компенсації, встановлені чинним законодавством.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка

© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

Витратіть на реєстрацію лише 57 секунд і отримайте доступ до:

форм та зразків для скачування
✓ актуальних статей від редакції журналу «Кадровик-01»
✓ докладних відповідей на складні робочі ситуації
✓ найсвіжіших новин для фахівців кадрової справи
довідників, вкрай необхідних для щоденної роботи та інших корисних матеріалівУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Ми не можемо вас відпустити з порожніми руками!

Залишайте свій e-mail та першими дізнавайтеся про наші акційні пропозиції та безплатні вебінари!