Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Міністерство охорони здоров’я України розробило порядок укладення контракту з керівниками закладів охорони здоров’я

  • 10 лютого 2014
  • 84

Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі — Проект)

Метою законопроекту є забезпечення громадян доступною якісною медичною допомогою та створення дієвого механізму контролю з боку МОЗ України за комплексним виконанням, зокрема, на регіональному рівні, державної політики у сфері охорони здоров’я України, утворення цільної системи охорони здоров’я.

Проектом пропонується затвердити Порядок укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я.

Контракт з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я укладається керівником органу, до сфери управління якого він належить. Також контракт укладається або переукладається з раніше призначеним на посаду керівником закладу охорони здоров’я. У разі відмови органу управління майном укласти контракт з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, трудовий договір розривається на підставі пункту 2 статті 36 Кодексу законів про працю України.

Тривалість відпустки керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я не може бути меншою, ніж передбачено законодавством.

Контракт набуває чинності з моменту його підписання сторонами, якщо інше не передбачено умовами контракту, і може бути змінений тільки за угодою сторін у письмовій формі.

Контракт є підставою для видання наказу (розпорядження) про призначення керівника на посаду (наймання на роботу) з дня, встановленого за угодою сторін у контракті.

У такому контракті передбачаються строки його дії, вимоги до збереження державного або комунального майна, права, обов’язки та відповідальність сторін (у тому числі матеріальна), умови матеріального забезпечення і організації праці (виконання робіт), умови розірвання контракту, соціально-побутові та інші умови, необхідні для виконання прийнятих на себе зобов’язань, включаючи обов’язкове підвищення кваліфікації або перепідготовку протягом терміну дії контракту (але не рідше одного разу на п’ять років).

Контракт з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я може бути розірваний на підставах, установлених чинним законодавством, а також передбачених у контракті.

При цьому розірвання контракту з ініціативи органу управління майном або керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я повинно провадиться з урахуванням гарантій, встановлених чинним законодавством.

При розірванні контракту на підставах, встановлених у контракті, але не передбачених чинним законодавством, звільнення провадиться згідно з пунктом 8 статті 36 Кодексу законів про працю України, про що робиться відповідний запис у трудовій книжці керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я. За 2 місяці до закінчення строку дії контракту він може бути за угодою сторін продовжений або укладений на новий чи інший строк.

На керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, який уклав контракт відповідно до цього Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, повністю поширюються пільги та компенсації, встановлені чинним законодавством.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю