Кадровик01

Позиція Держпраці: дотримання стандартів діловодства при складанні організаційно-розпорядчих документів є обов’язковим

  • 11 лютого 2016
  • 505

Головне управління державної служби України з питань праці у Луганській області (далі — Держпраці) звертає увагу на необхідність дотримання вимог законодавства, національних стандартів з питань діловодства при складанні та оформленні організаційно-розпорядчих документів

Головне управління державної служби України з питань праці у Луганській області (далі — Держпраці) звертає увагу на необхідність дотримання вимог законодавства, національних стандартів з питань діловодства при складанні та оформленні організаційно-розпорядчих документів.

Держпраці наголошує, що при складанні та оформленні документів слід користуватися:

  • Типовою інструкцією з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1242 (установам, на які поширюється дія означеної Інструкції);
  • Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5.

Важливо

Нормативна база діловодства та архівної справи охоплює більше 30 профільних нормативно-правових актів. У той же час тим, хто працює з документами, нерідко доводиться звертатися і до нормативних актів, що регламентують інші сфери діяльності, наприклад до Господарського або Цивільного кодексів, до Інструкції про порядок ведення трудових книжок, до Класифікатора професій або Закону «Про захист персональних даних».

Ми зібрали нормативні документи, які можуть знадобитись у Вашій роботі, у зручний у користуванні путівник, який розміщено в системі «Expertus: Кадри»: Путівник по нормативній базі діловодства та архівної справи

Підготувала Юлія Видиборець,
головний експерт МЦФЕР: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю