text
Кадровик01

Роз’яснення Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією про подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларацій про доходи

  • 21 січня 2014
  • 62

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією ухвалив рішення надати роз’яснення щодо порядку подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

Під час засідання зазначалося, що порядок подання таких декларацій визначено в абзаці другому частини першої статті 12 Закону «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 № 3206-VI (далі — Закон № 3206).

Відповідно до роз’яснення, особи, зазначені у пункті 1 та підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 4 Закону № 3206, щорічно подають декларацію за місцем роботи (служби).

Суб’єкти декларування, які у січні - березні наступного за звітним року не подали декларацію через перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, через тимчасову непрацездатність, перебування за межами України, під вартою, подають декларацію до 31 грудня цього року.

Суб’єкти декларування, які звільняються з роботи (служби) у:

  • січні - березні поточного року, подають декларацію за звітний рік (тобто за рік, який передує року звільнення) та декларацію за поточний рік;
  • квітні - грудні поточного року, подають декларацію за поточний рік, тобто за рік, у якому відбулося звільнення.

Суб’єкти декларування (за винятком осіб, зазначених у підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 4 Закону № 3206), які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, через рік після її припинення подають декларацію за рік, що минув, за місцем попередньої роботи (служби).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон