Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Планується запровадити кримінальну відповідальність за ухилення від укладання трудового договору

  • 15 січня 2014
  • 38

Верховна Рада України зареєструвала законопроект, що передбачає кримінальну відповідальність у разі ухилення від оформлення трудових відносин з працівниками, приховування розміру їх заробітної плати чи займаної посади

Проектом Закону України від 25.12.2013 № 3823 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо визначення бази оподаткування при нарахуванні заробітної плати» пропонується доповнити Кримінальний кодекс України статтею 175-1, яка передбачає відповідальність за ухилення від укладення трудового договору. Зокрема, використання праці працівників без укладання трудового договору або із заниженням заробітної плати в трудовому договорі, внесення неправдивих відомостей щодо займаної посади до трудового договору, буде каратися штрафом від 3 тис. до 5 тис. неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю — на строк до трьох років.

Зазначені вище дії, вчинені повторно, будуть каратися штрафом від 5 тис. неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю — на строк до трьох років.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю