text
Кадровик01

Напрям «МЦФЕР: Кадри» підтримує Всеукраїнський благодійний проект «Читати на рівних» по збору коштів на створення книг для сліпих дітей

  • 30 грудня 2013
  • 60

Проект «Читати на рівних» привертає увагу до проблеми друку дитячих тактильних книг. Головне завдання проекту — зібрати кошти для видання 4200 дитячих тактильних книг шрифтом Брайля

В Україні за неофіційними даними понад 100 тис. дітей із вкрай слабким зором, серед яких понад 1 тис. — тотально незрячих. Для них одним з найважливіших засобів отримання інформації служать тактильні книги шрифтом Брайля, яких у нашій країні катастрофічно не вистачає. Навіть спеціалізовані школи для незрячих дітей забезпечені такою літературою на 15%, від необхідного обсягу. При цьому, у зв'язку з великим прагненням до розвитку, потреба слабозорих і тотально незрячих людей в книгах в 5 разів перевищує аналогічну потребу звичайних українців. За даними Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського, зрячий українець у середньому освоює 12 книжок на рік, а читач спеціалізованої бібліотеки для сліпих — 50!

За даними НАІУ, потреба спеціалізованих закладів для слабозорих та тотально незрячих дітей у книжках художньої літератури складає 4200 екземплярів. В середньому вартість однієї книжки шрифтом Брайля на пластикових сторінках і з малюнками складає 400 грн, тому необхідна сума коштів на виготовлення книг складає 2 млн грн.

Попередньо заплановано надрукувати казку І. Франка «Лисичка і Журавель», остаточне рішення буде прийнято спільно з фахівцями в сфері корекційної педагогіки.

Запланований період реалізації благодійного проекту — 1 серпня 2013 року –28 лютого 2014 року, протягом якого у друкованих ЗМІ виходитимуть макети з закликом долучитись населенню до збору коштів.

Дізнатися докладні умови акції «Читати на рівних», зв’язатися з організаторами та запропонувати співпрацю, а також стежити за ходом соціального проекту можна на сайтах www.naiu.org.ua,www.uapp.org і www.talan.kiev.ua.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон