Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

З 1 січня 2014 року у користувачів системи «Expertus: Кадри» з’явиться інтерактивний помічник — Професійний календар

  • 27 грудня 2013
  • 51

Чи хотіли б Ви мати надійного помічника, який вчасно і заздалегідь нагадає про необхідність розроблення графіка відпусток, перенесення вихідних чи робочих днів, терміни подачі звітів до органу статистики, військкомату, Фонду соціального захисту інвалідів?

Можливо, Ви мрієте про унікальну розробку, яка не тільки вчасно нагадає, а ще й надасть шаблони та роз’яснення щодо складання необхідних кадрових документів?

З радістю і гордістю повідомляємо Вам, що такий помічник вже є! Інтерактивний Професійний календар спеціально для кадровиків вже з 1 січня 2014 року доповнить експертно-правову систему «Expertus: Кадри»!

Інтерактивний Професійний календар містить норми тривалості робочого часу на 2014 рік, нагадування про всі важливі події в кадровій сфері (дати подання звітності, події, що впливають на робочий час, професійні події та ін.), форми для скачування, посилання на роз’яснення експертів системи, накази та інструкції щодо заповнення звітів, та багато іншого.

Аби вчасно отримувати інформацію про нові терміни звітності, правильно застосовувати у роботі норми трудового права, без помилок оформлювати документи, скористайтеся новим сервісом «Професійний календар» в експертно-правовій системі «Expertus: Кадри».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю