СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

З наступного року всіма програмами щодо соціального захисту чорнобильців опікуватиметься Мінсоцполітики

  • 16 грудня 2013
  • 70

Урядом прийнято рішення про передачу всіх програм, спрямованих на соціальний захист чорнобильців, до Міністерства соціальної політики. За словами Міністра соціальної політики Наталії Королевської, об’єднання всіх чорнобильських програм в одному відомстві дозволить підвищити контроль за використанням коштів та поліпшити якість надання послуг

Концентрація коштів в одному відомстві та оптимізація неефективних пільг дасть змогу вирішити питання, зокрема, забезпечення сучасним медичним обладнанням таких установ, як Національний науковий центр радіаційної медицини, наголосила Міністр.

Наталія Королевська зазначила, що серед пріоритетів Мінсоцполітики — посилення соціального захисту окремих категорій громадян, постраждалих від аварії на ЧАЕС, які часто не включаються до загального переліку. Для цього, за її словами, вже розроблені законопроекти, які дадуть змогу посилити, зокрема, соціальний захист вдів чорнобильців і постраждалих дітей, які після досягнення 18-річчя втрачають право на всі пільги.

«Крім того, на підставі пропозицій Центру радіаційної медицини до числа людей, які отримають можливість користуватися пільгами, будуть віднесені люди, хворі на рак щитовидної залози, яким на момент Чорнобильської катастрофи не виповнилося 18 років. Ці законопроекти вже направлені на погодження до інших центральних органів виконавчої влади», — повідомила Міністр.

Серед важливих змін у соціальному захисті громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, що вже діють, Наталія Королевська назвала зміни до порядку їхнього оздоровлення. За словами Міністра, новийПорядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2013 № 261, вже цього року дозволив вперше виділити пільгові путівки для постраждалих 3 і 4 категорій. Крім того, чорнобильці отримали можливість вільно обирати санаторій для лікування з переліку запропонованих.

У пригоді Вам стане:

Чорнобилець отримав путівку, але відпустка вже використана: що робити

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю