Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Фахівці Нацдержслужби України надають роз’яснення законодавства про державну службу у режимі «Прямої телефонної лінії»

  • 12 грудня 2013
  • 249

Для сприяння поінформованості громадян щодо нових нормативно-правових актів з питань державної служби щочетверга з 21 листопада 2013 року по 16 січня 2014 року працює пряма телефонна лінія

Громадяни мають змогу поспілкуватися з фахівцями Національного агентства України з питань державної служби щодо питань проходження державної служби щочетверга з 

14:00

 до 

16:00

 за телефоном 

256-00-31

.

12 грудня 2013 року

 консультує Астапов Андрій Олександрович, заступник начальника управління — начальник відділу підготовки правової експертизи проектів документів, щодо застосування законодавства України про державну службу.

19 грудня 2013 року

 консультує Краснощок Андрій Іванович, заступник начальника управління — начальник відділу контролю за дотриманням законодавства про державну службу та взаємодії з територіальними органами, щодо забезпечення контролю за дотриманням законодавства про державну службу.

26 грудня 2013 року

 надає консультацію Ус Ірина Геннадіївна, начальник відділу правового забезпечення та представництва інтересів Нацдержслужби України в судах, про зарахування окремих періодів роботи до стажу державної служби.

02 січня 2014 року

 відповідає на запитання Погорєлова Галина Миколаївна, заступник начальника відділу професійного навчання, щодо організації підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

09 січня 2014 року

 відповідає на запитання Матвієнко Галина Іванівна, завідувач сектору розгляду звернень громадян та роз’яснювальної роботи, щодо зарахування окремих періодів роботи до стажу державної служби.

16 січня 2014 року

 консультує Щербакова Наталія Федорівна, начальник відділу методичного забезпечення діяльності кадрових служб, про проходження та припинення державної служби.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю