Зміни в прогамі стажування відображаймо у наказі про стажування

6 грудня 2013 142
Міністерство соціальної політики у листі від 23.08.2013 № 672/021/106-13 роз’яснило нюанси стажування студентів в організаціях

У листі Мінсоцполітики наголосило, що стажування студентів та учнів профтехучилищ є дієвою формою підвищення їх професійного рівня. Саме стажування створює умови для професійної адаптації та здобуття студентами та учнями профтехучилищ досвіду практичної роботи. Крім того, стажування надає можливість молодим людям проявити себе у потенційного роботодавця, а роботодавцям — можливість підготувати кадровий резерв належного рівня професійної кваліфікації.

Стажування має здійснюватися за індивідуальною програмою, яка розробляється керівником стажування разом із стажистом та затверджується керівником організації. Ефективність роботи наставника безпосередньо пов’язана з тим, наскільки правильно побудована система взаємозв’язків між ним та його підопічним. Регулярний зворотній зв’язок допомагає керівнику стажування та стажисту більш чітко та об’єктивно оцінити результати своєї роботи, а при необхідності — вчасно виправити помилки або внести корективи у програму стажування — доповнити її або скоротити програму стажування з урахуванням наявних знань, умінь і навичок стажиста.

У разі, якщо зміни у програмі стажування стосуються положень договору (наприклад, строки, режим стажування або місце проходження стажування і т. ін.), то в установленому порядку мають бути внесені зміни до договору про стажування (шляхом укладення додаткової угоди) та відповідні зміни до наказу про стажування і програми стажування (затверджується керівником організації).

У пригоді Вам неодмінно стане:

Запроваджуємо стажування студентів вищих навчальних закладів та учнів професійно-технічних навчальних закладів

Кадровик-01 № 3/2014Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору