Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Зміни в прогамі стажування відображаймо у наказі про стажування

  • 6 грудня 2013
  • 248

Міністерство соціальної політики у листі від 23.08.2013 № 672/021/106-13 роз’яснило нюанси стажування студентів в організаціях

У листі Мінсоцполітики наголосило, що стажування студентів та учнів профтехучилищ є дієвою формою підвищення їх професійного рівня. Саме стажування створює умови для професійної адаптації та здобуття студентами та учнями профтехучилищ досвіду практичної роботи. Крім того, стажування надає можливість молодим людям проявити себе у потенційного роботодавця, а роботодавцям — можливість підготувати кадровий резерв належного рівня професійної кваліфікації.

Стажування має здійснюватися за індивідуальною програмою, яка розробляється керівником стажування разом із стажистом та затверджується керівником організації. Ефективність роботи наставника безпосередньо пов’язана з тим, наскільки правильно побудована система взаємозв’язків між ним та його підопічним. Регулярний зворотній зв’язок допомагає керівнику стажування та стажисту більш чітко та об’єктивно оцінити результати своєї роботи, а при необхідності — вчасно виправити помилки або внести корективи у програму стажування — доповнити її або скоротити програму стажування з урахуванням наявних знань, умінь і навичок стажиста.

У разі, якщо зміни у програмі стажування стосуються положень договору (наприклад, строки, режим стажування або місце проходження стажування і т. ін.), то в установленому порядку мають бути внесені зміни до договору про стажування (шляхом укладення додаткової угоди) та відповідні зміни до наказу про стажування і програми стажування (затверджується керівником організації).

У пригоді Вам неодмінно стане:

Запроваджуємо стажування студентів вищих навчальних закладів та учнів професійно-технічних навчальних закладів

Кадровик-01 № 3/2014

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю