Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Завершився останній призов до лав Збройних Сил України

  • 4 грудня 2013
  • 60

У суботу, 30 листопада, в Україні завершилася призовна кампанія «Осінь-2013». Це останній призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України (ЗСУ). З наступного року українська армія буде комплектуватися виключно контрактниками

Наступного, 2014 року, набір службовців до ЗСУ буде здійснюватися тільки на контрактній основі. Це одне із пріоритетних завдань, закладених у Державну комплексну програму реформування та розвитку Збройних Сил України до 2017 року.

Програма реформування проходитиме в два етапи. Перший передбачає власне перехід Збройних Сил на контрактну основу, модернізацію озброєнь, а також підвищення соціальних гарантій для військовослужбовців. Передбачувана дата досягнення етапу — 2017 рік. Другий етап — поглиблення модернізаційного процесу у військах.

Проте в країні ще здійснюватиметься призов до Внутрішніх військ. Також Міністр оборони України Павло Лебедєв заявив, що у разі повномасштабних надзвичайних ситуацій чи збройної агресії держава залишила за собою право проводити мобілізаційні дії за колишнім способом комплектування Збройних Сил.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю