СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Особам, які пройдуть неформальне професійне навчання, видаватимуть свідоцтва державного зразка

  • 29 листопада 2013
  • 51

Відсьогодні набув чинності Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, затверджений постановою Кабінетів Міністрів України від 15.05.2013 № 340 (далі — Порядок)

Запроваджений Законом України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI механізм дає змогу людям, які опанували певну професію під час роботи і не мають документа про освіту за відповідною професією, підтвердити результати неформального професійного навчання.

Згідно з пунктом 2 Порядку неформальне професійне навчання — це набуття особою професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.

Відповідно до Порядку підтвердження кваліфікації здійснюється підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, які відповідають вимогам, установленим Міністерством соціальної політики України та Міністерством освіти і науки України (далі — суб’єкти підтвердження).

Згідно з Порядком Перелік робітничих професій, за якими здійснюється підтвердження кваліфікації, та суб’єктів підтвердження затверджується Мінсоцполітики. Чекаємо на цей нормативно-правовий акт.

Результати такого навчання підтверджуються документом державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації, який видається суб’єктами підтвердження.

До відома:

Підтвердити кваліфікацію можуть громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, яких визнано в Україні біженцями, яким надано притулок в Україні, яких визнано особами, що потребують додаткового захисту, яким надано тимчасовий захист, а також ті, що одержали дозвіл на імміграцію в Україну. Організація роботи з підтвердження кваліфікації здійснюється Державною службою зайнятості та її територіальними органами.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю