Особам, які пройдуть неформальне професійне навчання, видаватимуть свідоцтва державного зразка

29 листопада 2013 51
Відсьогодні набув чинності Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, затверджений постановою Кабінетів Міністрів України від 15.05.2013 № 340 (далі — Порядок)

Запроваджений Законом України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI механізм дає змогу людям, які опанували певну професію під час роботи і не мають документа про освіту за відповідною професією, підтвердити результати неформального професійного навчання.

Згідно з пунктом 2 Порядку неформальне професійне навчання — це набуття особою професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.

Відповідно до Порядку підтвердження кваліфікації здійснюється підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, які відповідають вимогам, установленим Міністерством соціальної політики України та Міністерством освіти і науки України (далі — суб’єкти підтвердження).

Згідно з Порядком Перелік робітничих професій, за якими здійснюється підтвердження кваліфікації, та суб’єктів підтвердження затверджується Мінсоцполітики. Чекаємо на цей нормативно-правовий акт.

Результати такого навчання підтверджуються документом державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації, який видається суб’єктами підтвердження.

До відома:

Підтвердити кваліфікацію можуть громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, яких визнано в Україні біженцями, яким надано притулок в Україні, яких визнано особами, що потребують додаткового захисту, яким надано тимчасовий захист, а також ті, що одержали дозвіл на імміграцію в Україну. Організація роботи з підтвердження кваліфікації здійснюється Державною службою зайнятості та її територіальними органами.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору