Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Впровадження посвідчення застрахованої особи в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування

  • 25 листопада 2013
  • 63

Законопроектом (реєстр. №3266) пропонується перенести з 1 січня 2014 року на 1 січня 2015 року термін набрання чинності положеннями Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо впровадження посвідчення застрахованої особи в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування

Під час обговорення члени Комітету зазначали, що перенесення впровадження посвідчення застрахованої особи з 1 січня 2014 року на 1 січня 2015 року є доцільним, оскільки дефіцит коштів соціального страхування, зокрема, пенсійного, вимагає ретельного економічного обґрунтування стосовно реальних строків запровадження посвідчень застрахованих осіб або можливостей його поетапного запровадження за окремими віковими групами, або за наявними свідоцтвами соціального страхування.

Народні депутати підтримали законопроект, прийняття якого дасть можливість врегулювати питання щодо впровадженням спеціального документу у вигляді електронної смарт-картки з візуальними персоніфікованими ознаками, який забезпечує документування, збереження і використання індивідуальної інформації про набуті застрахованою особою права у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю