СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Відпустка для догляду за дитиною зараховуватиметься жінкам до страхового стажу

  • 21 листопада 2013
  • 74

Верховна Рада ухвалила розроблений Міністерством соціальної політики закон щодо включення жінкам до страхового стажу періоду перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Як пояснила Міністр соціальної політики Наталія Королевська, досі жінка, яка йшла у відпустку для догляду за дитиною з майже 5-річним страховим стажем, через 3 роки, після закінчення відпустки, могла розраховувати на виплату у розмірі лише 60% середньої заробітної плати в період тимчасової непрацездатності.

Прийнятий закон передбачає включення періоду догляду за дитиною до страхового стажу (у даному випадку — до п’яти років додадуться ще три), що дозволить автоматично отримувати виплату за листком непрацездатності у розмірі 100% від середньої заробітної плати.

Міністр також нагадала, що з 1 липня 2013 року в Україні до страхового стажу, за яким розраховуються пенсійні виплати, враховується період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю