СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Урядові ініціативи щодо рівних прав чоловіків та жінок

  • 18 жовтня 2013
  • 44

Міністерство соціальної політики направило на розгляд Кабінету Міністрів України законопроект щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

Мінсополітики розробило проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів стосовно забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків». Проект пройшов погодження в міністерствах і перебуває на розгляді в Уряді.

За словами заступника Міністра соціальної політики Лідії Дроздової, законопроект розроблено на виконання Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року.

Лідія Дроздова відзначила, що законопроект передбачає застосування комплексного підходу до вирішення проблеми паритетного представництва жінок і чоловіків в усіх найважливіших сферах держави та суспільства.

«Зокрема, законопроект передбачає запровадження 30% гендерних квот у виборчих списках політичних партій на виборах до Парламенту та місцевих рад. Також проектом Закону передбачено, що у корпоративному секторі під час призначення на вакантну посаду перевага має надаватися кандидату менш представленої статі», — зазначила заступник Міністра соціальної політики.

При підготовці використано інформаційне повідомлення Міністерства соціальної політики України

(http://www.mlsp.gov.ua)

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю