Президент підписав указ про останній призов в Україні

17 жовтня 2013 51
Президент України Віктор Янукович підписав указ про останній призов і перехід на формування Збройних сил на контрактних засадах. Президент постановив не проводити у 2014 році призов до Збройних сил України та інших військових формувань, окрім внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України

Відповідно до Указу Президента «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році» від 14.10.2013 № 562/2013 затверджено перехід до формування української армії на контрактних засадах.

Визначено строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України (МВС) та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році.

Так, військовослужбовці, які були призвані на строкову військову службу, мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки спеціаліста або магістра та вислужили встановлені строки строкової військової служби, будуть звільнені в запас із Збройних сил України у січні-лютому та у липні-серпні 2014 року.

Інші військовослужбовці, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнятимуться в запас у квітні-травні та у жовтні-листопаді 2014 року.

У 2014 році на строкову військову службу призиватимуть лише до внутрішніх військ МВС:

1) у квітні-травні 2014 року;

2) у жовтні-листопаді 2014 року.

До відома:

Приймаючи на новостворене робоче місце громадянина, який звільнився із строкової військової служби (протягом шести місяців після звільнення зі служби) і має статус безробітного, за направленням центру зайнятості, роботодавець має право на компенсацію 100 % єдиного соціального внеску за таку особу щомісяця (стаття 26 Закону України від 05.07.2012 № 5067-VI «Про зайнятість населення», Постанова Кабінету Міністрів України від 15.04.2013 № 347 «Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої статті 27 Закону України «Про зайнятість населення»).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору