Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Президент підписав указ про останній призов в Україні

  • 17 жовтня 2013
  • 51

Президент України Віктор Янукович підписав указ про останній призов і перехід на формування Збройних сил на контрактних засадах. Президент постановив не проводити у 2014 році призов до Збройних сил України та інших військових формувань, окрім внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України

Відповідно до Указу Президента «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році» від 14.10.2013 № 562/2013 затверджено перехід до формування української армії на контрактних засадах.

Визначено строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України (МВС) та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році.

Так, військовослужбовці, які були призвані на строкову військову службу, мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки спеціаліста або магістра та вислужили встановлені строки строкової військової служби, будуть звільнені в запас із Збройних сил України у січні-лютому та у липні-серпні 2014 року.

Інші військовослужбовці, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнятимуться в запас у квітні-травні та у жовтні-листопаді 2014 року.

У 2014 році на строкову військову службу призиватимуть лише до внутрішніх військ МВС:

1) у квітні-травні 2014 року;

2) у жовтні-листопаді 2014 року.

До відома:

Приймаючи на новостворене робоче місце громадянина, який звільнився із строкової військової служби (протягом шести місяців після звільнення зі служби) і має статус безробітного, за направленням центру зайнятості, роботодавець має право на компенсацію 100 % єдиного соціального внеску за таку особу щомісяця (стаття 26 Закону України від 05.07.2012 № 5067-VI «Про зайнятість населення», Постанова Кабінету Міністрів України від 15.04.2013 № 347 «Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої статті 27 Закону України «Про зайнятість населення»).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю