Плануються зміни до законодавчих актів для підвищення соціальних гарантій найманим працівникам

11 жовтня 2013 57
Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення соціальних гарантій найманих працівників)» має на меті забезпечити легалізацію виплат заробітної плати та зайнятості, посилити соціальний захист найманих працівників та позитивно вплинути на стан погашення заборгованості із заробітної плати

Проект Закону розроблено з метою збільшення надходжень до Державного бюджету та Пенсійного фонду, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Аби запобігти порушенням прав найманого працівника, закріплених Конституцією України, та підвищити рівень його соціальної захищеності, ініціатори законопроекту пропонують ввести кримінальну відповідальність, а саме передбачити у Кримінальному кодексі відповідальність, зокрема, за:

порушення законодавства про працю в частині працевлаштування;
виплату заробітної плати нижче мінімальної.

Також проектом Закону запроваджується гарантована заробітна плата, що не може бути нижчою за мінімальну заробітну плату, збільшену на відповідний коефіцієнт для окремих категорій найманих працівників, змінюється підхід до розрахунку мінімальної заробітної плати, а також застосування неповного робочого часу у господарській діяльності.

Законопроект передбачає підвищення рівня відповідальності за порушення умов трудового законодавства та оплати праці. При цьому відповідальність будуть нести як роботодавець, так і найманий працівник, який погоджується працювати із порушенням трудового законодавства.

За інформацією Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України (http://iportal.rada.gov.ua/)


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору