Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Мінсоцполітики презентувало законопроект, який стимулюватиме надання мамам з маленькими дітьми дистанційної роботи

  • 10 жовтня 2013
  • 95

Мінсоцполітики розробило законопроект, який допоможе молодим мамам дистанційно працювати, перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Як зауважила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, презентуючи розроблений Міністерством законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо дистанційної праці», пропонується запровадити не лише дистанційну працю, але й стимули для роботодавців у вигляді зменшення ЄСВ щомісяця на розмір мінімального єдиного внеску, якщо вони надаватимуть можливість працювати мамам, які перебувають у відпустках для догляду за дитиною.

Міністр наголосила, що законопроект чітко визначає поняття «дистанційна праця» в українському законодавстві, чого раніше бракувало.

«Запровадження цього закону матиме надзвичайно позитивний ефект для зайнятості молодих жінок. Це дасть змогу їм не втрачати кваліфікацію, професійні навички та ділові контакти під час догляду за дитиною. Крім того, така практика полегшить повноцінне повернення жінок на ринок праці після виходу з відпустки для догляду за дитиною», — вважає Міністр.

Окремо Наталія Королевська повідомила, що законопроект щодо дистанційної праці є однією зі складових стимулюючого пакету у сфері зайнятості, розроблення якого Міністерство соціальної політики планує завершити до кінця жовтня цього року.

При підготовці використано інформаційне повідомлення Міністерства соціальної політики України

(http://www.mlsp.gov.ua)

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю