СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Працівника може бути викликано до суду SMS-повідомленням

  • 1 жовтня 2013
  • 72

З 1 жовтня 2013 року у місцевих та апеляційних загальних судах запроваджується порядок щодо надсилання судами учасникам судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень

Реалізація проекту з надсилання учасникам судового процесу текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень відбувається відповідно до затвердженого наказом Державної судової адміністрації України (ДСА України) від 01.06.2013 № 73 Порядку надсилання учасникам судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень.

До сьогодні система смс-повісток пройшла апробацію у 35 пілотних судах, якими було надіслано понад 850 смс-повісток. З 1 жовтня система запрацює в усіх місцевих загальних та апеляційних судах на виконання наказу ДСА України від 20.09.2013 №119 «Про реалізацію проекту щодо надсилання судами SMS-повідомлень учасникам судового процесу (кримінального провадження) у місцевих та апеляційних загальних судах».

Коментар

Наразі не відомо яким чином працівник, викликаний до суду (як свідок, експерт або як інший учасник процесу), має підтверджувати поважність причин своєї відсутності на роботі, оскільки нормативно це питання не врегульовано. Скоріш за все, не уникнути сталої практики, коли працівник буде отримувати у секретаря судового засідання паперову повістку, яка буде підтверджувати його участь у судовому процесі.

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю