Працівника може бути викликано до суду SMS-повідомленням

1 жовтня 2013 70
З 1 жовтня 2013 року у місцевих та апеляційних загальних судах запроваджується порядок щодо надсилання судами учасникам судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень

Реалізація проекту з надсилання учасникам судового процесу текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень відбувається відповідно до затвердженого наказом Державної судової адміністрації України (ДСА України) від 01.06.2013 № 73 Порядку надсилання учасникам судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень.

До сьогодні система смс-повісток пройшла апробацію у 35 пілотних судах, якими було надіслано понад 850 смс-повісток. З 1 жовтня система запрацює в усіх місцевих загальних та апеляційних судах на виконання наказу ДСА України від 20.09.2013 №119 «Про реалізацію проекту щодо надсилання судами SMS-повідомлень учасникам судового процесу (кримінального провадження) у місцевих та апеляційних загальних судах».

Коментар

Наразі не відомо яким чином працівник, викликаний до суду (як свідок, експерт або як інший учасник процесу), має підтверджувати поважність причин своєї відсутності на роботі, оскільки нормативно це питання не врегульовано. Скоріш за все, не уникнути сталої практики, коли працівник буде отримувати у секретаря судового засідання паперову повістку, яка буде підтверджувати його участь у судовому процесі.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору