Дозволи на аутсорсингову діяльність будуть безкоштовними та безстроковими

30 вересня 2013 50
Врегулювання питання аутсорсингу має на меті якісний соціальний захист працівників. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, коментуючи підсумки круглого столу з питань законного використання аутсорсингу та видачі дозволів на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в іншого роботодавця

Міністр відзначила, що донедавна роботодавець, який обрав подібну форму зайнятості, заощаджував на соціальних гарантіях для працівників. «Працівники позбавлялися гарантії постійної зайнятості, втрачали право на винагороди, пов’язані з безперервністю стажу роботи на одному підприємстві. А людина, яка фактично відпрацювала на шкідливих і небезпечних роботах, втрачала право на пільгову пенсію, адже юридично вона була співробітником кадрового агентства, де відсутні шкідливі умови праці», — наголосила Міністр.

Також заступник директора Департаменту праці та зайнятості Міністерства соціальної політики Олег Прутенко зазначив, що дозволи на аутсорсингову діяльність будуть безкоштовними та безстроковими. Ця норма буде стосуватися тільки профільних компаній. Основний вид діяльності таких компаній — наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця.

До відома:

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видачі дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця» від 20.05.2013 року № 359 набуде чинності після остаточного прийняття відповідного законопроекту Верховною Радою.

При підготовці використано інформаційне повідомлення Міністерства соціальної політики України

(http://www.mlsp.gov.ua)Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення