СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Молоді вчені просять змінити порядок відрахування аспірантів та докторантів, які достроково захистили дисертацію

  • 27 вересня 2013
  • 86

Рада молодих вчених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації надіслала листа на адресу Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка, у якому просять змінити існуючий порядок відрахування аспірантів та докторантів, які достроково захистили дисертацію

Молоді науковці пояснюють, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.1999 № 309 «Про затвердження Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів» «аспірант або докторант, який успішно захистив дисертацію до закінчення терміну навчання в аспірантурі або перебування в докторантурі, вважається таким, що повністю виконав індивідуальний план роботи, і відраховується з аспірантури або докторантури з дня захисту дисертації».

На переконання Ради молодих вчених при Держінформнауки цю норму слід змінити. Вони вважають за доцільне проводити відрахування аспірантів і докторантів, які достроково захистили дисертацію, через 2 місяці після дня захисту або у встановлений термін закінчення навчання, якщо він настає раніше, надаючи на цей час додаткові канікули зі збереженням стипендії на цей період у повному обсязі.

У зв’язку з цим молоді науковці просять Голову Держінформнауки звернутися до Уряду з поданням внести зміни у зазначену постанову. На їх переконання, це стимулюватиме молодих учених достроково захищати дисертаційні дослідження та створить оптимально сприятливі умови для омолодження науково-педагогічних кадрів України.

За інформацією єдиного веб-порталу органів виконавчої влади України «Урядовий портал»

(http://www.kmu.gov.ua)

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю