• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Молоді вчені просять змінити порядок відрахування аспірантів та докторантів, які достроково захистили дисертацію

Молоді вчені просять змінити порядок відрахування аспірантів та докторантів, які достроково захистили дисертацію

27 вересня 2013 86
Рада молодих вчених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації надіслала листа на адресу Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка, у якому просять змінити існуючий порядок відрахування аспірантів та докторантів, які достроково захистили дисертацію

Молоді науковці пояснюють, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.1999 № 309 «Про затвердження Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів» «аспірант або докторант, який успішно захистив дисертацію до закінчення терміну навчання в аспірантурі або перебування в докторантурі, вважається таким, що повністю виконав індивідуальний план роботи, і відраховується з аспірантури або докторантури з дня захисту дисертації».

На переконання Ради молодих вчених при Держінформнауки цю норму слід змінити. Вони вважають за доцільне проводити відрахування аспірантів і докторантів, які достроково захистили дисертацію, через 2 місяці після дня захисту або у встановлений термін закінчення навчання, якщо він настає раніше, надаючи на цей час додаткові канікули зі збереженням стипендії на цей період у повному обсязі.

У зв’язку з цим молоді науковці просять Голову Держінформнауки звернутися до Уряду з поданням внести зміни у зазначену постанову. На їх переконання, це стимулюватиме молодих учених достроково захищати дисертаційні дослідження та створить оптимально сприятливі умови для омолодження науково-педагогічних кадрів України.

За інформацією єдиного веб-порталу органів виконавчої влади України «Урядовий портал»

(http://www.kmu.gov.ua)Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору