Підвищились кваліфікаційні вимоги до страхових агентів

25 вересня 2013 52
З 24 вересня 2013 року набрало чинності розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг «Про затвердження Кваліфікаційних вимог до страхових агентів, необхідних для здійснення посередницької діяльності з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»

Відповідно до розпорядження страхові агенти, що здійснюють посередницьку діяльність по укладанню договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів повинні мати середню, професійно-технічну або вищу освіту, досвід роботи не менше двох років, базову або повну вищу освіту. Агенти мають знати основи страхування, положення Закону України «Про страхування» від 07.03.1996 № 85/96-ВР, нормативні документи по страховому посередництву, порядок розрахунку страхового платежу та заповнення бланків, порядок і терміни складання звітності про укладені договори страхування, а також про зіпсовані та загублені бланки.

Важливою умовою для здійснення посередницької діяльності з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів є відсутність встановленої в судовому порядку заборони займати посади, пов’язані з обліком, зберіганням та розпорядженням матеріальними цінностями і коштами, займатися діяльністю, пов’язаною з наданням послуг.

Координацію перевірки в страхових агентів знань основних засад страхування та посередницької діяльності у сфері обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності здійснюватиме Моторне (транспортне) страхове бюро України у спосіб, погоджений із Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору