Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Затверджено бланк міжнародних водійських прав

  • 23 вересня 2013
  • 87

Міністерство внутрішніх справ України затвердило Технічний опис бланка міжнародного посвідчення водія

Відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 13.08.2013 № 780 «Про затвердження Технічного опису бланка міжнародного посвідчення водія» міжнародне посвідчення водія буде книжкою формату А-6 (розміром 105 × 148 мм). Воно матиме обкладинку сірого кольору і складатиметься зі сторінок білого кольору.

На лицьовому боці першого аркушу буде вказана така інформація: назва держави, що видала посвідчення; призначення документа; назва документа; номер міжнародного посвідчення водія; назва документа, на підставі якого розроблено це посвідчення (Конвенція про дорожній рух від 8 листопада 1968 року); дійсне до (зазначається термін дії міжнародного посвідчення водія); ким видане (зазначається орган, яким було видане міжнародне посвідчення водія, а також місце та дата його видачі), серія і номер національного посвідчення водія.

На внутрішніх сторінках зазначатимуться прізвище, ім’я та по батькові (ПІБ) власника прав, місце та дата народження, місце проживання, категорії та підкатегорії транспортних засобів, на керування якими видано посвідчення, код категорії/піктограма та умови, що обмежують користування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю