Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Планується створення соціальної інспекції для контролю якості надання соціальних послуг

  • 23 вересня 2013
  • 64

З метою забезпечення українців якісними та доступними соціальними послугами Міністерство соціальної політики розробило законопроект про створення соціальної інспекції

Соціальні інспектори здійснюватимуть постійний контроль за додержанням законодавства під час надання пільг, призначення допомог, субсидій тощо. А також перевірятимуть дотримання державних стандартів під час надання соціальних послуг. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. За її словами, соціальна інспекція — це інструмент внутрішнього контролю, який стежитиме за якістю надання соціальних послуг і захищатиме права громадян.

На думку Міністра соціальної політики, підвищення якості надання соціальних послуг і допомог неможливе без запровадження внутрішнього контролю та чітких критеріїв оцінки ефективності роботи органів соціальної сфери.

Ефективна система надання соціальних послуг, на думку Міністра соціальної політики України, має працювати в три етапи. Перший етап — людина приходить у центр надання послуг, який працює за принципом «єдиного вікна». Другий етап — відвідувач має змогу без зайвих довідок, на основі інформації з єдиної інформаційної бази, отримати необхідну послугу. На третьому етапі соціальна інспекція покликана перевірити якість надання послуги громадянину.

Також Міністр наголосила, що процедура надання соціальної допомоги та послуг має бути максимально спрощеною. За її словами, громадянин має отримати допомогу, субсидію чи пільгу лише надавши паспорт. Міністр поставила завдання запровадити такий механізм: при видачі житлових субсидій, допомоги малозабезпеченим сім’ям та при народженні дитини, в якомога коротший термін. Така спрощена процедура значно прискорить отримання допомоги громадянам.

При підготовці використано інформаційне повідомлення Міністерства соціальної політики України

(http://www.mlsp.gov.ua)

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю