text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Щодо права вчителя-логопеда на грошову допомогу у розмірі 10-и місячних пенсій

  • 8 лютого 2016
  • 303

Пенсійний фонд України роз’яснив, чи виплачується пенсія за віком у 10-кратному розмірі вчителю-логопеду міського відділення освіти в логопедичному пункті при загальноосвітній школі, а також чи вносити запис до трудової книжки про роботу в школі

Пенсійний фонд України роз’яснив, чи виплачується пенсія за віком у 10-кратному розмірі вчителю-логопеду міського відділення освіти в логопедичному пункті при загальноосвітній школі, а також чи вносити запис до трудової книжки про роботу в школі.

Порядок обчислення страхового стажу, що дає право на призначення грошової допомоги, та її виплати, затверджено постановою КМУ від 23.11.2011 № 1191. Порядком передбачено, що до страхового стажу, який визначає право на виплату грошової допомоги, зараховуються періоди роботи в закладах та установах державної та комунальної форми власності на посадах, що передбачені, зокрема, Переліком закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженим постановою КМУ від 04.11.1993 № 909 (далі — Перелік).

Логопеди, вчителі-логопеди, які працюють в міських (районних) відділах освіти Переліком не передбачені. Зазначений період роботи до стажу роботи, що дає право на виплату грошової допомоги відповідно до пункту 7-1 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV, не зараховується.

До трудової книжки записи про прийняття/звільнення з роботи (посади), переведення на іншу постійну роботу мають вноситись з дотриманням вимог Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої спільним наказом Мінпраці, Мін’юсту та Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58, після видання наказу і повинні точно відповідати текстові наказу.

У разі виявлення неправильного або неточного запису відомостей про роботу, тобто невідповідності запису в трудовій книжці текстові наказу, виправлення виконується власником або уповноваженим ним органом, де було зроблено відповідний запис.

Якщо організація, яка зробила неправильний або неточний запис, ліквідована, відповідний запис робиться правонаступником і засвідчується печаткою, а в разі відсутності правонаступника — організацією вищого рівня, якій було підпорядковано організацію, за її відсутності — облархівом, держархівом м. Києва.

Щодо наявності підстав для внесення змін до трудової книжки, то слід ураховувати, в штаті якої організації працював працівник: відділу освіти чи в загальноосвітній школі.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон