Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Журнали «Кадровик-01», «Бібліотека Кадровика» і електронна система «Expertus: Кадри» запрошують спеціалістів кадрових служб на Другий Конгрес роботодавців Києва

  • 20 вересня 2013
  • 67

24 вересня 2013 року у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України (Київ, вул. Грушевського, 30/1) відбудеться Другий Конгрес роботодавців Києва

Конгрес проходитиме за підтримки Державної служби зайнятості та Київської міської державної адміністрації. Метою конгресу є підвищення професійної компетентності фахівців кадрової справи та їхньої обізнаності щодо законодавчих новацій у сфері зайнятості населення; розширення можливостей співпраці між державною службою зайнятості та кадровими службами організацій; заохочення роботодавців, які є активними партнерами служби зайнятості в реалізації державної політики зайнятості до створення нових робочих місць та збереження існуючих.

На тренінг-семінарі будуть розглянуті найактуальніші теми кадрової практики (з роз’ясненнями щодо практичного застосування законодавчих новацій 2013 року та основних інструментів адаптації та мотивації персоналу).

Один із доповідачів заходу — Ірина Іванченко, шеф-редактор журналів «Кадровик-01», «Бібліотека Кадровика», електронної системи «Expertus: Кадри».

Учасники конгресу будуть забезпечені методичними матеріалами за тематикою тренінг-семінару та отримають Сертифікат про участь у Конгресі роботодавців Києва.

Участь у заході безкоштовна.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю