text
Кадровик01

Заплановані зміни до законодавства про інвестиційну діяльність сприятимуть збільшенню робочих місць

  • 17 вересня 2013
  • 66

Кабінетом Міністрів підготовлено і внесено до парламенту законопроект щодо змін в законодавстві про інвестиційну діяльність, спрямований на створення нових підприємств

Зміни, які за пропозицією Кабінету Міністрів вносяться до законів України від 18.09.1991 № 1560-XII «Про інвестиційну діяльність» та 06.09.2012 № 5205-VI «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць», сприятимуть створенню нових і модернізації вже існуючих підприємств, збільшенню кількості робочих місць, залученню інвестицій, а в цілому поліпшенню інвестиційного клімату в Україні.

У Законі «Про інвестиційну діяльність» пропонується: по-перше, інвесторам, які реалізують інвестиційні проекти у пріоритетних галузях економіки для створення нових робочих місць, надати податкові пільги. Преференції розраховані в цілому на 10 років. Податковим кодексом передбачено, що на перші 5 років (до 31 грудня 2017 року) інвестори будуть звільнені від сплати податку на прибуток. З 1 січня 2018 року по 31 грудня 2022 року (тобто ще 5 років) відсоткова ставка становитиме — 8 %. А з 1 січня 2023 року — 16 %.

За інформацією Прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

(http://www.me.gov.ua/)

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон