text
Кадровик01

Планується внесення змін до законодавства з питань аутсорсингу персоналу

  • 9 вересня 2013
  • 60

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо видачі дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця»

Законопроектом пропонується внести зміни до Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердженого Законом України від 19.05.2011 № 3392-VI «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», та Закону України від 05.07.2012 № 5067-VI «Про зайнятість населення» (далі — Закон про зайнятість), спрямовані на врегулювання діяльності суб’єктів господарювання — роботодавців, які наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця.

Зокрема, запропоновано доповнити Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності новим документом, а саме, дозволом на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця (пункт 154 Переліку).

Статтю 39 Закону про зайнятість передбачається доповнити новими нормами, якими:

  • встановлено строк, на який видається дозвіл на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця;
  • встановлено строк, протягом якого приймається рішення про видачу такого дозволу або відмову у його видачі;
  • визначено підстави для відмови у видачі зазначеного дозволу та його анулювання, а також передбачено, що видача, переоформлення, анулювання дозволу, видача його дубліката здійснюється на безоплатній основі.

За інформацією офіційного веб-порталу Верховної Ради України

(http://iportal.rada.gov.ua)

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон