Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Мінфіном внесено зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон

  • 4 вересня 2013
  • 116

Положення Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 № 59 (далі — Інструкція), приведені у відповідність із постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» (далі — Постанова № 98)

Так, задля приведення у відповідність до норм Постанови № 98 в Інструкції слова «дипломатичних установ України, які перебувають за кордоном у довгостроковому відрядженні» замінені словами «дипломатичної служби України, які направлені у довготермінове відрядження».

У зв’язку із впровадженням електронних документів на залізничному транспорті до Інструкції внесено доповнення до пунктів 12 розділу ІІ «Порядок відрядження в межах України» та 11 розділу ІІІ «Порядок відрядження за кордон» щодо підстав для відшкодування витрат на придбання електронного проїзного/перевізного документа на проїзд залізничним транспортом.

Передбачається, що у разі використання електронного проїзного/перевізного документа на поїзд підставою для відшкодування витрат на його придбання буде роздрукований на паперовому носії посадочний документ; у разі перевезення багажу — перевізний документ; у разі окремого замовлення послуги — документ на послуги; у разі повернення електронного документа — роздрукований на паперовому носії документ на повернення.

В Інструкції зазначається про можливість перевірки наявності та статусу електронного проїзного документа на офіційному веб-сайті Укрзалізниці (http://www.uz.gov.ua/) (у разі необхідності перевірки фінансовою службою підприємства, установи чи організації, що направила працівника у службове відрядження,достовірності даних електронного документа).

Також в Інструкції уточнюється розмір відшкодування добових витрат працівникам, які перебувають за кордоном тривалий строк та щомісяця отримують виплати в іноземній валюті, а саме:

державним службовцям, які перебувають за кордоном тривалий строк і отримують заробітну плату в іноземній валюті, та працівникам закордонних дипломатичних установ України у разі відрядження в межах держави перебування строком на одну добу виплачується 40 відсотків визначеної для відповідної держави суми добових витрат;

працівникам закордонних дипломатичних установ України, які є акредитованими в кількох державах, при відрядженні до інших держав акредитації (які не є державою перебування) виплачується 100 відсотків визначеної для відповідної держави суми добових витрат.

Наказ набув чинності 30 серпня 2013 року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю