text
Кадровик01

Мінсоцполітики планує вжити заходів для працевлаштування інвалідів

  • 3 вересня 2013
  • 59

Нова якість реабілітації та працевлаштування для людей з особливими потребами — це завдання, яке ставить перед собою Міністерство соціальної політики України. Професійна реабілітація інвалідів має передбачати не лише навчання новій професії, а й подальше гарантоване працевлаштування

Мінсоцполітики планує працевлаштовувати людей з особливими потребами після їх перенавчання. Головна мета — щоб після перекваліфікації людині було гарантовано робоче місце за своїм новим фахом. Тільки тоді це можна буде називати комплексним захистом, — наголосила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. Ці заходи допоможуть людям з обмеженими можливостями відчувати себе повноцінними громадянами України. На сьогодні Міністерство ставить перед собою завдання — створити такі умови, за яких не людина з особливими потребами повинна підлаштовуватися під соціум, а, навпаки, соціум — під людину.

Усього в Україні працює 12 центрів професійної реабілітації інвалідів, навчання здійснюється за 58 професіями. Вони розраховані на дітей-інвалідів віком від 16 років та інвалідів, які не досягли пенсійного віку. На початок 2013 року чисельність працюючих інвалідів становила 717 тис. 317 осіб (26% усіх інвалідів). Це на 39 тис. 211 працюючих інвалідів (на 5,8%) більше, ніж на початок 2012 року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон