• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Об’єднаній територіальній громаді рекомендовано створити підрозділ із питань соціального захисту населення та захисту прав дітей

Об’єднаній територіальній громаді рекомендовано створити підрозділ із питань соціального захисту населення та захисту прав дітей

5 лютого 2016 1485
Міністерство соціальної політики України наказом від 19.01.2016 № 26 затвердило Методичні рекомендації щодо виконання власних (самоврядних) повноважень об’єднаної територіальної громади (далі — ОТГ) у сфері соціального захисту населення (далі — Наказ № 26)

Міністерство соціальної політики України наказом від 19.01.2016 № 26 затвердило Методичні рекомендації щодо виконання власних (самоврядних) повноважень об’єднаної територіальної громади (далі — ОТГ) у сфері соціального захисту населення (далі — Наказ № 26).

Наказом № 26 для виконання власних повноважень у сфері соціального захисту населення, у т. ч. захисту прав дітей, у структурі виконавчого органу ОТГ пропонується утворити спеціальні структурні підрозділи або покласти повноваження на відповідних працівників виконавчого органу.

Так, у сфері соціальних послуг та організації соціальної роботи у сільській місцевості з максимальною зручністю та мінімальними затратами залежно від чисельності мешканців та віддаленості населених пунктів від адміністративного центру в штатному розписі виконавчого органу ОТГ рекомендується передбачити посаду фахівця із соціальної роботи та надання соціальних послуг (консультування, інформування, оцінювання потреб мешканців громади у соціальних послугах, організація соціального супроводу, направлення до закладів соціального обслуговування). Кількість фахівців із соціальної роботи територіальних зон обслуговування населення рекомендується визначати з розрахунку: 1 фахівець на 1 тис. населення сільської місцевості ОТГ.

Для виконання власних (самоврядних) повноважень ОТГ у сфері захисту прав дітей рекомендується передбачити посади спеціалістів з питань захисту прав дітей у штатному розписі виконавчого органу ОТГ (із розрахунку: 1 працівник на 2 тис. дитячого населення) або утворити структурний підрозділ захисту прав дітей (якщо дитяче населення перевищує 4 тисячі).

Окрім того, Наказом № 26 визначено основні завдання та функції цих структурних підрозділів, а також рекомендації щодо організації:

  • прийому громадян з питань, що належать зо повноважень новоутворених структурних підрозділів;
  • надання соціальних послуг населенню ОТГ.

 

Підготувала Ольга Савченко,

експерт МЦФЕР: Кадри

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Свіжий номер вже на сайті

Довідник секретаря та офіс-менеджера

«Упередження та дієві настанови в роботі секретаря»

Свіжий номер журналу

Серпневий Кадровик-01 вже на сайті

«5 способів оформити відгул на 1 вересня»


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль